EPART yapı sektöründeki ihtiyaçları ve potansiyelleri öngörerek gereksinimleri karşılamak ve yön vermek üzere kurumsal uzmanlık ayrışımını faaliyete geçirmiş olan firmamız, belirlenen hedefler doğrultusunda ilkelerinden ödün vermeden her gün kendini geliştirerek devam etmektedir.

Firmamız ofis sistemlerinde çalışma ortamlarınızı, mutlu yaşanabilir ortamlar ve mükemmellik anlayışına yaraşır şekilde güzellikler yaratabilmek amacındadır. Ofis sistemlerinde ise demontable bölme duvar satış ve uygulama konusunda da uzmanlığını, ürün çeşitliliğini arttırarak (yurtiçi ve yurtdışı çalışmaları ile) oluşturduğu uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Şirket misyonumuz; sökülebilir ve takılabilir bölme duvar ve bünyesine dahil etmiş olduğu hareketli bölme duvar sistemleri ile hizmet alanında faaliyet göstererek verimli ve rahat çalışma ortamları oluşturarak ve şirketlere çözüm üreterek dünya ölçeğinde fayda sağlamaktır.

Konjönktürel gelişmeler, iş hayatında hedeflerin konduğu, stratejilerin oluşturulduğu, süreçlerin hazırlandığı, hızlı, kaliteli, iş yapan, ölçülebilir olan ve kurumsal yapıyı değişikliklere kolay adapte edebilen şirket yapılarını gündeme getirmiştir.

Bu bağlamda ofislerde; sökülebilir ve takılabilir bölme duvar sistemleri ve hareketli bölme duvar sistemleri tercih edilmeye başlamıştır.

Şeffaf camlı, istenirse; jaluzili, kumlu folyolu camlı, kolaylıkla sökülüp takılabilen, taşınabilmesi kolay, değişkenlikleri bünyesinde barındırabilen ara bölme duvarlar, çalışanlara huzurlu ve verimli çalışma ortamları sağlamıştır.

Kendini geliştirmeyi seven, yaptıkları işten zevk alan takım çalışmasına yatkın bir çalışma grubuna sahibiz ve her geçen gün büyüyen kadromuza yeni çalışma arkadaşları katarken müracat eden cv’leri ilk önce değerlendirmekteyiz.

Sizde CV’ nizi bize göndererek size ihtiyaç duyduğumuzda ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Adınız Soyadınız*
E-posta Adresiniz*
Başvurduğunuz Pozisyon*
CV'nizi Ekleyin*
Dosya yüklemek için buraya tıklayın
Bu form lorem ipsum hatasından dolayı iletilemedi
Formunuz başarı ile gönderildi

Epart ekibi olarak, açık iletişimi, kapsamlı ve katılımlı bir yönetim felsefesini benimsemekteyiz.

Ekip arkadaşlarımızın bireysel değil birlikte bir birim olarak çalışmasını amaçlamaktayız. Proje oluşturma; liderlik becerilerini, organizasyonu iyi değerlendirmeyi, organizasyon kültürünün değişik yönlerini, otorite ve motivasyon faktörlerini anlamayı ve bilmeyi gerektirir. Bu nedenle ekibimiz öncelikli olarak her işte olduğu gibi saygı ve iletişim faktörünü ön planda tutarak çalışmalarını sürdürerek, üzerinde çalışılan projeyi en iyi şekilde yapmayı amaçlayarak, proje geliştirmeye yönelik yeni ve sağlam fikirler oluşturarak, projenin eksizsiz bir şekilde tamamlanmasını hedefler.