Fabrikada hazırlanan 8-10 mm temperli tek camdan üretilen monoblok üniteler şantiyede üst üste veya yan yana monte edilerek sistem tamamlanır. Sistemde kullanılan zemin baza profilleri kablo geçişine ve elektrik armatürleri montajına imkan tanır.

Üretim bölümlerinde dahi uygulanabilme imkanı sağlar...
Yatay ve düşey derzli sistemde 8-10 mm temperli camdan oluşturulan sistem; profil içinde görsel derinlik sağlar.
Kolaylıkla dolu modül ile camlı ve kapı modülü değişikliği imkanı, camlı ile dolu ve kapı modülü değişikliği versiyonlarını bünyesinde barındırır.
Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin »
Sistem Kalınlığı 100 mm
Profil Kalınlıkları 1.5,1.8, 2.0 mm et kalınlıklarında
Profil Rengi Elektrostatik toz boya veya eloksal
Fitil Rengi Açık gri veya siyah
Derz Genişliği 8 mm
Panel Malzemesi 19 mm doğal, laminant veya melamin kaplama
Yalıtım Bandı 50 x 3 mm polietilen ses izolasyon bandı
Ses İzolasyonu 47 db (dolu modüller için)
Yangın Standartı F30 (30 dk)
Baza Profili Zemin profili kablo geçişine olanak verecek şekilde 100 mm yüksekliğinde olup görünen kısmı 80 mm’dir. Gerektiğinde baza kapağı açılarak kablo ilavesi yapılmakta ve üzerine data, priz v.s. elektrik armatürlerinin montajı yapılabilmektedir. Zemindeki ve tavandaki kot farklılıkları özel ayarlı ayaklar ile giderilmektedir.
Modül Birleşimi Hazırlanan monoblok kasetler derz profilleri ile yan yana veya üst üste getirilerek yatay ve düşey derzli sistem oluşturulmaktadır, derz boşluklarına siyah veya gri renkte derz fitili uygulanmaktadır.
Camlı Üniteler Elektrostatik toz boyalı veya eloksal alüminyum profiller ve 8-10 mm temperli tek cam kullanılarak oluşturulan prefabrike mono blok ünitenin kumlu camlı, (tam camlı, yarı camlı, dolu modül, yatay camlı modül) uygulaması
Kanat Melamin, laminat, doğal kaplama ve security cam kanat
Kol MAB marka veya HAFELE WERNER kol kilit, paslanmaz baston kol ve benzeri